» » З першого листопада діятимуть нові тарифи на вивіз сміття

З першого листопада діятимуть нові тарифи на вивіз сміття

26 жовтня, під головуванням міського голови Олександра Медведьова відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Одноголосно члени виконкому надали дозвіл на виготовлення проєктної документації  на поточний середній ремонт дорожнього покриття по вул. Архітектурній в м.Сновськ та погодили виділення коштів з міського бюджету в сумі 18 тис.грн. для відшкодування транспортних витрат суб’єктам підприємницької діяльності за торгівельне обслуговування віддалених сіл, де відсутня стаціонарна торгова мережа. З даними проєктами рішень ознайомила начальник відділу економічного розвитку та інвестиції Ганна Гукун.

Економіст КНП «Сновська ЦРЛ»  Оксана Самусенко повідомила, що є перелік платних медичних послуг,  які  мають право надавати комунальні заклади охорони здоров’я.  Були розраховані тарифи на ті види медичних послуг, які може надавати Сновська ЦРЛ. Деякі платні послуги надавалися й раніше, а деякі  – нові. Якщо людина немає направлення від сімейного лікаря, вона може скористатися платними медичними послугами.

З питання щодо встановлення тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами надала роз’яснення начальник КП «Сновська ЖЕД» Ганна Кошова.

З 1 листопада п.р. діятимуть наступні тарифи:

Захоронення  побутових відходів на полігоні твердих побутових відходів  (урочище «Горбаха)  м. Сновськ  – 51,18 грн. за 1м3;

Вивіз побутових відходів від житлових будинків приватного сектору – 25,20 грн. на 1 чол. в місяць;  від багатоповерхових житлових будинків – 17,30 грн. на 1 чол. в місяць; інших споживачів – 159,76  грн. за 1м3.

Також розраховуються тарифи і на вивіз сміття в сільських населених пунктах.

Решта проектів рішень стосувалась соціально-побутових питань і всі вони були прийняті одноголосно.

Наприкінці засідання міський голова зазначив, що дуже багато хворих на COVID-19, лікарні переповнені і в Сновську і в Корюківці. Майже 99% хворих не вакциновані. Олександр Олександрович звернувся до старост з проханням, щоб надавали роз’яснювальну роботу щодо вакцинації. На сьогоднішній день в наявності є вакцини: AstraZeneca, CoronaVac, Pfizer. Якщо буде достатня кількість бажаючих в селах вакцинуватися, будуть працювати виїзні пункти щеплення.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю