» » З професійним святом привітали працівників ДП “Сновськрайагролісгосп”

З професійним святом привітали працівників ДП “Сновськрайагролісгосп”

З нагоди Дня працівника лісу заступник міського голови Сергій Силенок привітав колектив ДП «Сновськрайагролісгосп» з професійним святом. Він подякував всім працівникам підприємства і особисто директору  Олександру Скороходу за самовіддану працю на благо держави та за постійну підтримку міській раді. А це і благоустрій, і допомога при гасінні пожеж на торфовищах, і подаровані місту зелені насадження.

Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, адже ліс – це неоціненне багатство країни. Саме ті, хто присвятив своє життя лісу, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції, примножують його невичерпні ресурси, постійно дбають про поліпшення екологічного стану довкілля.

З нагоди свята Почесними грамотами міської ради  за сумлінне виконання своїх професійних обов’язків та активну життєву позицію нагороджені головний лісничий ДП «Сновськрайагролісгосп» Роман Москалець та старший майстер лісу Олександр Шарапата. Подяку міської ради оголошено економісту підприємства Олені Пресняковій та трактористу Леоніду Черненку.

У цей святковий день Почесну грамоту від  КП «Чернігівоблагроліс» вручено слюсарю-електрику Юрію Бондаренку та інженеру з охорони праці  Володимиру Чегринцю. Також багато щирих слів подяки і побажань отримали інші члени колективу від керівництва ДП «Сновськрайагролісгосп».

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply