» » З робочим візитом на Сновщині побувала голова обласної ради Олена Дмитренко

З робочим візитом на Сновщині побувала голова обласної ради Олена Дмитренко

Вчора Сновщину з робочим візитом відвідала голова обласної ради Олена Дмитренко.

Вона зустрілася міським головою Олександром Медведьовим та секретарем ради Наталією Авдієвською та обговорила поточну ситуацію в прикордонній громаді.

Особливу увагу приділили стану справ в освітній галузі, зокрема діяльності комунального закладу «Сновська гімназія» Чернігівської обласної ради.

Наразі вкотре постало питання щодо доцільності подальшого функціонування та утримання цієї освітньої установи, враховуючи обмежені фінансові можливості обласного та місцевого бюджетів і зменшення обсягів освітньої субвенції.

За словами директора Сновської гімназії Яни Тютюнник, наразі в закладі перебуває 40 вихованців, навчально-виховний процес забезпечує 41 працівник, з яких 1 мобілізований до лав ЗСУ. Перспективи оптимізації закладу викликають серйозне занепокоєння у колективу та жителів громади.

Враховуючи чутливість питання зміни мережі закладів освіти і збереження робочих місць для працівників, за підсумками розмови з місцевою владою та керівництвом Сновської гімназії було вирішено долучити до консультацій представників всіх зацікавлених сторін, зокрема і депутатів обласної ради від Сновщини, аби прийняти найбільш оптимальне для всіх учасників освітнього процесу рішення, беручи до уваги наявні ресурси та вимоги до якісного навчання.

Джерело: Чернігівська обласна рада