» » За доброю традицією, 19 грудня, в День Святого Миколая відбулось відкриття міської новорічної ялинки

За доброю традицією, 19 грудня, в День Святого Миколая відбулось відкриття міської новорічної ялинки

З нагоди святкового дійства, біля новорічної ялинки зібралось безліч дітлахів з батьками та підлітків, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій, громадськість міста.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Олександр Медведьов:

«Вже кілька років поспіль саме в день Святого Миколая наша ялинка засвічує свої вогники. В цей день кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії. Нехай добрий Миколай принесе щастя і благополуччя кожній родині. Бажаю всім здоров’я, добробуту, великих успіхів і здобутків в усіх справах, наснаги та натхнення, здійснення мрій та гарного настрою, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів».

Міський голова подякував працівникам КП «Щорська ЖЕД», які доклали зусиль до створення головної красуні нашого міста,  освітянам, які організували та провели конкурс на кращу новорічну іграшку, всім дітям, які своїми руками створили чудові іграшки, та працівникам Сновського Будинку культури за прекрасну атмосферу на сьогоднішньому святі.

Всі учасники конкурсу отримали Почесні грамоти та подарунки з рук міського голови Олександра Медведьова та начальника Управління освіти Олени Коваленко.

Вітаємо переможців конкурсу. Почесною грамотою міської ради за зайняті місця нагороджені:

І місце – СНОВСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

ІІ місце – СНОВСЬКА СТАНЦІЯ ЮНИХ  ТЕХНІКІВ

ІІІ місце – СНОВСЬКА ЗОШ  І-ІІІ ступенів  №1

За індивідуальні роботи нагороджені грамотами та подарунками такі  здобувачі  освіти:

І  місце – Павленко Анна, учениця  3-Б  класу  Сновської ЗОШ І-ІІІст. №1

ІІ  місце – Абрамов Богдан, учень 6 класу Великощимельського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.– ДНЗ»

ІІІ місце – Талаш Антон, учень 6 –А класу  Сновської гімназії та Мягка Діана, учениця 9 класу Тихоновицької ЗОШ І-ІІІст.

Також до участі у конкурсі долучились: Сновська  гімназія,  Сновська  ЗОШ  №2, Кучинівська  ЗОШ  І-ІІІ ст., Кучинівський  ДНЗ, Рогізківський  НВК, Сновський  ДНЗ №1, Сновський  НВК  «ДНЗ –СЗНЗ І ст.», Тур’янський   НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ», Сновський  НВК  «ЗНЗ  І-ІІ ст. –  ДНЗ», Петрівський  НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Новоборовицький  НВК  «ЗНЗ  І-ІІІ ст.-ДНЗ», Великощимельський  НВК  «ЗНЗ  І-ІІ ст.- ДНЗ», Тихоновицька  ЗОШ  І-ІІІ ст.

Були запалені яскраві вогні на новорічній красуні і площа сповнилася  чаруючою атмосферою зимових свят.

Із святковими концертними номерами виступали творчі колективи  будинку культури. Артисти  на відмінно відтворили атмосферу казки, даруючи присутнім масу гарних емоцій.

До відома: 12-метрова красуня-ялинка привезена з с.Попільня.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply