» » За кошти міської ради приберуть стихійне сміттєзвалище навколо полігону твердих побутових відходів  

За кошти міської ради приберуть стихійне сміттєзвалище навколо полігону твердих побутових відходів  

Поблизу полігону твердих побутових відходів, який розташований на землях Сновської об’єднаної територіальної громади, утворилося стихійне сміттєзвалище. Утворилося воно завдяки самовільному вивозу сміття окремими жителями міста та підприємцями і звалюванні його навколо полігону або на проїжджій частині в середині сміттєзвалища, захаращуючи проїзд.

За кошти місцевого бюджету довелося найняти потужний бульдозер Т-130, який наразі наводить лад на полігоні та прибирає стихійне сміттєзвалище.

Вкотре звертаємося до жителів міста та підприємців: укладайте угоди на вивіз твердих побутових відходів з комунальним підприємством «Сновська ЖЕД».

Вартість послуги на вивіз сміття з приватного сектора, з розрахунку на одного мешканця будинку на місяць – 14,30 грн (з ПДВ). Вивезення твердих побутових відходів від приватних осель здійснюється за встановленим графіком раз на два тижні.

Тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів:

бюджетних установ – 87,79 грн за 1 м3 з урахуванням ПДВ 20%, інші споживачів 103,75 грн за 1 м3 з урахуванням ПДВ 20%;

За детальною інформацією звертайтеся: м.Сновськ, вул.Вишнева,53, КП «Сновська ЖЕД». Тел. 2-19-19.

Нагадуємо, що самовільний вивіз сміття на полігон твердих побутових відходів – ЗАБОРОНЕНО!

У разі порушення Правил благоустрою та не укладання угоди на вивіз твердих побутових відходів, місцева влада вимушена буде застосувати штрафні санкції.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

Leave a Reply