» » За результатами досліджень районного лабораторного відділення, вода у річці Сновськ відповідає нормативним вимогам

За результатами досліджень районного лабораторного відділення, вода у річці Сновськ відповідає нормативним вимогам

18 вересня – Всесвітній день моніторингу якості води. Цей екологічне свято спрямоване на підвищення обізнаності суспільства про проблеми водних ресурсів планети та участь у захисті їх від забруднення.

На минулому тижні працівниками міської ради було обстежено річку Снов по всій довжині її протікання територією громади і візуально було визначено забруднення в ній води у вигляді помутнінні та плівки білого кольору на поверхні плеса, що не є характерним для даної пори року. На численні прохання жителів громади, щодо зміни кольору води в річці Снов, міська рада звернулася 9 вересня до Сновського районного лабораторного відділення з проханням провести обстеження та лабораторні дослідження на предмет забруднення річки Снов.

12 вересня до міської ради надійшла відповідь від завідувача Сновською РЛВ Анатолія Кошеля  про те, що працівниками лабораторії були проведені відбори зразків води у річці Сновськ у с.Гірськ та м.Сновськ. У результаті досліджень було встановлено, що вода відповідає гігієнічним нормативам за санітарно-гігієнічними та мікробіологічними показниками.

Також було повідомлено, що відповідно до погодження губернатором області Плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища, Сновським районним лабораторним відділенням щомісячно (починаючи з травня) проводяться такі лабораторні дослідження води в річці. Всього за 2019 рік було досліджено 5 зразків за санітарно-хімічними показниками та 14 зразків – за мікробіологічними показниками. Всі зразки, відібрані в річці Снов, відповідають нормативним вимогам.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply