» » За спалювання сухої рослинності та сміття – штраф  340 гривень

За спалювання сухої рослинності та сміття – штраф  340 гривень

Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, у деяких випадках і життю громадян. Під час спалювання у повітря вивільняються небезпечні, а часом і канцерогенні речовини, які негативно впливають на стан здоров’я людини.

Дим негативно впливає і  на стан навколишнього природного середовища – знижується родючість ґрунтів, забруднюється атмосферне повітря та з’являється пожежна загроза для прилеглих територій.

Відповідальність за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів  передбачена ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: накладення штрафу на громадян від двадцяти (340,00 грн.) до вісімдесяти (1360,00 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти (850,00 грн.) до ста (1700,00 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Працівниками Сновського ВП складено протокол  на місцевого жителя, який вчинив правопорушення (спалювання сміття), передбачене ст.152 КУпАП.

Адміністративна комісія виконавчого комітету Сновської міської ради 10.10.2019 року винесла Постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу  340 гривень. Порушник визнав свою провину та сплатив штраф.

 

 

 

Leave a Reply