» » Загальні збори громадян у с. Кучинівка

Загальні збори громадян у с. Кучинівка

10 квітня  у с. Кучинівка відбулися загальні збори громадян. Мешканці села виявили  активність і дружно зійшлися до приміщення Кучинівського будинку культури.

Участь у загальних зборах жителів с. Кучинівка   взяли  міський голова Олександр Медведьов, секретар Сновської міської ради Наталія Самойлова,  помічник – консультант народного депутата України Анатолія Євлахова Вадим Сергійко, заступник начальника відділу організаційно – кадрової та інформаційної  роботи міської ради Наталія Смоляк, дільничний офіцер поліції Андрій Аникієнко, журналіст районної газети «Промінь» Тетяна Литвин, журналіст Павло Солодовник.

В.о. старости Олена Недвіга прозвітувала перед присутніми про виконану роботу у 2017 ріці, ознайомила з планами соціально-економічного розвитку сільської громади на поточний рік та  зупинилася на проблемах і питаннях благоустрою.

На сьогодні в Кучинівці проживає 1095 особи, 297 з них пенсійного віку. За рік народилось 4 дитини, а померло –  26. Станом на 01.04.2018 року у Кучинівській ЗОШ навчається 100 учнів. Освітній процес у закладі забезпечують 21 педагогічний працівник. Головна увага впродовж звітного періоду приділялась соціальному захисту найбільш незахищених верств населення: одиноким престарілим громадянам, інвалідам, учасникам бойових дій, учасникам АТО та їх сім’ям, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. До відома: інвалідів у селі – 2 особи, учасників ВВВ -30, учасників БД – 14, членів сімей загиблих – 7, ліквідаторів аварії на ЧАЕС – 6, одиноких людей – 41. В ході виступу Олена Миколаївна подякувала хлопцям, які захищають кордони та цілісність нашої  держави від агресора, виконують свій військовий обов’язок, а саме Апецьку Кирилу, Каркодіям Володимиру та Олександру,  Хохлову Івану. 26 громадян із с. Кучинівка, що звертались за матеріальною допомогою в міську раду, отримали її на загальну суму 20 тис. грн.

В цілому за 2017 було проведено капітальний ремонт  дороги з твердим покриттям по вулиці Центральній протяжністю 460 м. (вартість склала 1463,9 тис.грн.), поточний ремонт по цій же вулиці на суму майже 200 тис. грн. Встановлено дитячу площадку, де проводять вільний час малюки, підлітки, а разом з ними і дорослі. Встановлено новий котел в приміщенні сільської ради, відремонтовано кабінет в адмінбудівлі, відремонтовано ганок сільського клубу тощо. Для потреб громади села також придбано бензотример (бензокосу).

Протягом року проводилися роботи щодо належного стану благоустрою території,   проведені роботи  по видаленню 10 аварійних дерев, фарбуванню зупинок, огорожі кладовища, пам’ятників, прибиранню прилеглих територій, розчищались дороги  від снігу  тощо.

Серед проблем, які піднімали селяни у ході зборів, були  ремонт доріг з твердим покриттям, фінансування   пожежно-сторожової охорони в селі, вуличне освітлення, низькі закупівельні ціни на молоко.

Олена Миколаївна  подякувала за всебічну підтримку та розуміння депутату обласної ради Григорію Божку, депутатському корпусу та виконавчому комітету Сновської міської ради, особисто міському голові Олександру Медведьову, депутату міської ради Михайлу Булденко. Було сказано чимало теплих слів про депутата районної ради Валентину Карась.  За її підтримки та за кошти італійських спонсорів проведено ремонт шкільної їдальні, знайдено кошти на лікування дітей – інвалідів.  Слова вдячності за роботу лунали на адресу місцевих аматорів, музичних працівників, спортсменів та всіх небайдужих жителів громади.

Представники установ та закладів соціальної сфери, які знаходяться на території села, прозвітували про свою роботу.  Щодо стану правопорядку на підвідомчій території прозвітував дільничний офіцер поліції.

Підвів підсумки минулого року та ознайомив з основними напрямками та перспективами розвитку громади у 2018 році міський голова Олександр Медведьов. Він зауважив, що створення об’єднаних територіальних громад в нашій країні справа нова, ще не до кінця адаптоване законодавство в частині діяльності та повноважень ОТГ, тому перші наші кроки не були легкими.  Проте за даними Міністерства регіонального розвитку щодо оцінки фінансової спроможності Сновська громада за підсумками 2017 року знаходиться на 131 місці з 366 (на той момент) об’єднаних територіальних громад.

Для села Кучинівка заплановано на наступний  рік капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральна, будівництво футбольного поля із штучним покриттям, розроблено проекти по освітленню вулиць Попудренка та Шевченка.

Також присутні мали змогу оглянути відеоролики про громаду та результати роботи міської ради за 2017 рік,  які презентувала секретар міської ради Наталія Самойлова.

По закінченню заходу учасники зібрання переглянули концертну програму, яку підготували місцеві аматори та працівники Кучинівського будинку культури.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи

 

Сновської міської ради

Leave a Reply