» » Загальні збори громадян за місцем проживання: саме тут жителі села вирішують різні питання життєдіяльності громади, саме тут відбуваються конструктивні та ділові розмови щодо вирішення різних проблем, яких немало в повсякденному житті

Загальні збори громадян за місцем проживання: саме тут жителі села вирішують різні питання життєдіяльності громади, саме тут відбуваються конструктивні та ділові розмови щодо вирішення різних проблем, яких немало в повсякденному житті

25 квітня про свою роботу у 2017 році перед жителями сіл Нові Млини та Лосева Слобода прозвітувала в.о.старости Олена Згонник.

На території сільської громади, яка складається з двох сіл, проживає  316 чоловік (Н.Млини – 188, Л.Слобода – 128). У минулому році народилось 2 немовлят, померло 5 чоловік.

Мешканці сіл  мають Новомлинську сільську бібліотеку, Лосевослобідський сільський клуб, фельдшерські пункти, магазини.

В.о.старости зазначила, що були проведені роботи з благоустрою, упорядковані кладовища, пам’ятники полеглим воїнам, видалено аварійне дерево та ін..

А ще в минулому році було зроблено міст через Снов в селі Нові Млини – перший об’єкт збудований за рахунок коштів громади. З міського бюджету було виділено понад 110 тис.грн. на будівельні роботи.

Олена Миколаївна від себе особисто та від всіх жителів сільської громади висловила слова вдячності Михайлу Росику, депутату міської ради, який турбується про селян та надає всіляку допомогу, зокрема, фінансову допомогу на проведення святкових заходів, придбання новорічних подарунків для дітей тощо. Завдяки йому  проводилась розчистка доріг від снігу.

На сходах були присутні секретар міської ради Наталія Самойлова, завідувач сектору з реєстрації та видачі довідок  міської ради Юрій Мірошниченко, заступник начальника організаційно-кадрової та інформаційної роботи Наталія Смоляк та дільничний інспектор поліції Андрій Аникієнко.

В ході проведення зборів місцеві жителі мали змогу  поставити свої запитання до керівників громади.

Найважливіші питання, які турбують селян це: вуличне освітлення, проблеми із постачанням скрапленого газу, відсутність медичних працівників у фельдшерських пунктах, низькі закупівельні ціни на молоко. Також жителів цікавили питання щодо обмеження руху в населеному пункті вантажного транспорту та реформування медичної системи. Але, найбільш болюче питання – це стан автомобільної дороги від центральної траси до с.Нові Млини.  Ця дорога практично вся уражена ямковістю, а окремі ділянки є аварійно небезпечними. Через жахливий стан доріг шкільні автобуси часто виходять із ладу.  Батьків гостро турбує питання безпечного та безперебійного підвозу учнів до місць навчання. Автобусне сполучення відсутнє, і людям проблематично добратись до районного центру.

Прозвітував про проведену роботу і дільничний інспектор поліції Андрій Аникієнко , який наголосив на  дотриманні правопорядку на підвідомчій території, надав  рекомендації щодо профілактики правопорушень, збереження майна та коштів громадян від шахраїв.

Підсумовуючи сказане, секретар міської ради Наталія Володимирівна  коротко проінформувала присутніх  про проведену роботу в Сновській об’єднаній територіальній громаді в 2017 році та надала роз’яснення щодо інновації в медичних закладах та довела інформацію про дотацію на молодняк.

Щодо ремонту доріг, то міська рада відповідає за стан та утримання лише доріг комунальної власності. З 01.01.2018 року дороги загального користування місцевого значення передані на баланс управління капітального будівництва обласної державної адміністрації. Тому єдиний вихід звернутися з листом до вищестоящих органів з проханням вирішити це питання якомога найскоріше.

Наприкінці зібрання подякувала всім, хто прийшов на збори за співпрацю, взаєморозуміння та довіру.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply