» » Загальні збори у с. Старі Боровичі

Загальні збори у с. Старі Боровичі

У селі Старі Боровичі 1 березня відбулися загальні збори громадян, участь у яких взяли близько 40 жителів села, міський голова Олександр Медведьов,  секретар міської ради Наталія Самойлова, в. о. старости сіл Ст. Боровичі та Гвоздиківка Алла Шевардіна,  заступник начальника відділу організаційно -кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради Наталія Смоляк, дільничний офіцер поліції Андрій Комісаренко.

В.о. старости Алла Шевардіна звітувала перед односельцями про роботу проведену у 2017 році та основні завдання та перспективи на 2018 рік. Проінформувала присутніх, про те, що з кожним роком погіршується демографічна ситуація у підзвітних їй селах, на жаль, за  звітний рік народилося лише 1 дитина. Загалом в селі Гвоздиківка проживає 432 людини, у Старих Боровичах мешкають 330 осіб.

На території сіл функціонує два підприємства, цех по переробці деревини під керівництвом Михайла  Росіка та ТОВ «Аліта Еко», яке займається виробництвом пелет (керівник – Давід Соломонішвілі ).  Алла Анатоліївна дуже вдячна їм за допомогу та небайдужість до життя громади.

Дякувала за роботу соціальним працівникам, які відносяться до своєї справи  з повагою, всім нужденним була за їх підтримки  оформлена  субсидія.

Не оминула вдячністю і працівника ФАПу, яка теж великий фахівець на своєї справи.

Також відзначила, за значний внесок у розвиток сіл та активну громадську позицію, депутата міської ради Світлану Скидан.

Подякувала всім без виключення жителям своєї громади, за підтримку і допомогу у прибиранні прилеглих територій. Закликала і надалі підтримувати порядок з благоустрою. За рік було використано 140 тис грн. на поточний ремонт доріг, придбана бензокоса, замовлені таблички з назвами вулиць.

 

Підсумки зборів підведено міським головою Олександром Медведьовим, якій зосередив увагу на тому, що за один рік неможливо охопити усі населені пункти ремонтними чи будівельними роботами, у 2018 році особлива увага буде тим селам, де ще не відновлювали освітлення, доріг, водогону чи ін., розпочнуться роботи із виготовлення проектної документації, на що потрібно час та кошти.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply