» » Загальні збори у селі Рогізки

Загальні збори у селі Рогізки

12 квітня у сільському будинку культури  села Рогізки відбулися загальні збори громадян, на які завітали міський голова Олександр Медведьов, секретар Сновської міської ради Наталія Самойлова,  помічник – консультант народного депутата України Анатолія Євлахова Вадим Сергійко, депутат міської ради Олексій Самусенко, заступник начальника відділу організаційно–кадрової та інформаційної  роботи  Наталія Смоляк, дільничний офіцер поліції Андрій Аникієнко, в.о. начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Олена Луц.

Традиційно загальні збори розпочалися зі звіту в.о. старости Тамари Семенок, яка детально окреслила ситуацію, що склалася у селі.

На сьогодні у Рогізках  проживає 671 житель, у т.ч. 325 чоловіків та 346 жінок, працездатного населення – 333 чоловіки, пенсіонерів – 203. Протягом 2017 року народилось 4-ро дітей, померло – 17 чоловік, 80 сімей з дітьми, з яких 20 багатодітних,  33 неповних сімей. Одним із важливих напрямків роботи є постійна робота з неблагополучними сім’ями, де виховуються неповнолітні діти.

Протягом року на прийом до сільської ради звернулось більше ніж 500 громадян, видано 734 довідки, оформлено 75 довіреностей  та вчинено 47 нотаріальних дій. Оформлена компенсація на тверде паливо пільговим категоріям.

«Минулий рік був першим роком нашого життя в об’єднаній територіальній громаді та напруженим роком спільної роботи по забезпеченню нормальної життєдіяльності нашого села. Є в цьому свої переваги і недоліки. Одним з недоліків є те, що ми не маємо можливості розпоряджатися коштами. Але лише власними коштами ми б не змогли б зробити капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Шевченка, поточного ремонту дороги з твердим покриттям, освітлення по трьом проектам», – пояснювала Тамара Григорівна.

Протягом року проводилися роботи щодо належного стану благоустрою території, встановлено дитячий майданчик, придбано бензотример, проведені роботи  по видаленню 4 аварійних дерев, прибиранню прилеглих територій  тощо.

Була надана одноразова матеріальна допомога 11 особам на загальну суму 8000 грн.

Тамара Григорівна озвучила проблемні питання, а саме: закриття магазину у віддаленій частині  села, де проживає 119 чоловік, висипка ґрунтових доріг, дороги з твердим покриттям не витримують навантаження лісовозів.

Учасниками зборів активно  обговорювалися питання благоустрою прилеглих  територій, упорядкування  стихійних сміттєзвалищ, благоустрій ставка, продовження  робіт по освітленню тощо.

Наприкінці свого звіту очільниця  подякувала всім за плідну співпрацю. Слова вдячності адресувалися особисто депутату обласної ради Григорію Божку,  керівництву Сновської міської ради (Олександру Медведьову, Івану Орді, Сергію Силенку), керівництву СТОВ «Щорссільгоспсервіс». «В основному усі питання, з якими я особисто зверталась до них, вирішувались позитивно», – зауважила Тамара Семенок.

Подякувала активістам та учасникам художньої самодіяльності, всім без виключення жителям своєї громади за підтримку та допомогу у прибиранні прилеглих територій. Закликала і надалі підтримувати порядок та активно брати участь у святкових заходах.

Жителі  села мали змогу поспілкуватися із помічником НДУ Анатолія Євлахова Вадимом Сергійком, дільничним офіцером поліції Андрієм Аникієнком, в.о. начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Оленою Луц та депутатом міської ради  Олексієм Самусенком, які  надали вичерпні відповіді на всі поставлені запитання.

Підсумки зборів було підведено міським  головою Олександром Медведьовим, який зосередив увагу на планах на 2018 рік:  реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення частини вул. Шевченка та частини вул. Центральна; капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Шевченка.

Також присутні мали змогу оглянути відеоролики про громаду та результати роботи міської ради за 2017 рік,  які презентувала секретар міської ради Наталія Самойлова.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

 

 

Leave a Reply