» » ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ У СНОВСЬКІЙ ПУБЛІЧНІЙ БІБЛІОТЕЦІ

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ У СНОВСЬКІЙ ПУБЛІЧНІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Напередодні Дня пам’яті Героїв Крут у Сновській публічній бібліотеці (ЦБ) для старшокласників відбулася година історичної правди «Крути – невгасимий вогонь української волі». Молодь ознайомилась з виставкою- реквіємом «Символ нескорених – Крути» та переглянули документальний фільм «Пам’ятай про Крути».

Ряд заходів до дня пам’яті Героїв Крут пройшов у Петрівському філіалі.

Історична драма “Крути” для учнів 6 класу.

Для відвідувачів був проведений екскурс в історію, представлена книжкова виставка. Присутні дізналися про бій, який отримав велике символічне значення та дістав назву «Бій під Крутами».

Для молодших користувачів проведено інформіну “На Аскольдовій могилі…” під час якої діти дізналися про героїзм юнаків-патріотів та читали вірші про Україну.

Під час години спомину “Пам’ятаємо Героїв Крут”, присутні на заході жінки та дівчата говорили про те, що пам’ять про загиблих героїв не пішла в забуття, українська молодь під Крутами довела, що боротьба за свободу і Незалежність України ніколи не припиниться.

Кожен бажаючий міг ознайомитися з книгами та матеріалами з періодичних видань, які висвітлюють трагічні події тих років. Завершенням заходу став вірш П. Тичини “Пам’яті тридцяти”.

Година мужності “Бій під Крутами: невідомі і відомі сторінки” пройшла у Староруднянському філіалі.

Бібліотекар здійснила мандрівку в минуле сторінками трагічної історії нашого народу, розповіла про події під Крутами. Присутні на заході учні зачитали патріотичні вірші.

Патріотичну годину до Дня пам’яті Героїв Крут “Квіти в полі там, де Крути…” провели єлінська бібліотека спільно з ММК “Лісоград”.

Присутні ознайомилися з історичними подіями, згадали про подвиг і трагедію під Крутами, де у 1918 році полягли за незалежність України більше 300 молодих патріотів.

Про перебіг подій столітньої давності та про героїчний подвиг під Крутами дізналися діти від бібліотекаря Великощимельського філіалу під час години спомину «Борці за волю України» присвяченої Дню пам’яті Героїв Крут.