» » Заходи до Дня Святого Миколая

Заходи до Дня Святого Миколая

Напередодні свята в с.Займище 18 грудня в.о.старости села Андрій Ларченко. та депутатом міської ради Наталія Омельяненко , були вручені святкові подарунки до дня Святого Миколая дітям з обмеженими можливостям, дітям учасників АТО та дітям з багатодітних сімей.
19 грудня у Сновському Будинку культури відбулося свято, вихованці творчих колективів подарували для дітей та їх батьків яскраву майстерність, чудову концертну програму. Учасникам концертної програми було вручено солодкі подарунки до Дня Святого Миколая.
Святий Миколай завітав і до гуртківців Центру дитячої та юнацької творчості.
Він пригостив солодкими подарунками вихованців студії «Сонечко». Побував на святі «Всі чекають-виглядають Чудотворця Миколая» у дітей з особливими освітніми потребами.
Вихованці клубу «Повір у себе» підготували цікаве святкове дійство, яке ще раз підтвердило, що добро завжди перемагає зло.
Уже традиційно дітей та дорослих привітали зі святом та вручили подарунки благочинний церков Сновського району настоятель Свято-Миколаївського Всецариці Храму Отець Павло, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Бутько Олена Михайлівна. Приємним сюрпризом свята стала посилка з подарунками та вітальним листом від ТОВ «Артактив» (м. Київ).
Солодощі для гуртківців надали також і приватні підприємці Аніщенко В.О., Чорнобай В.І.
В ході свята Святого Миколая учні Турянського НВК “ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ” отримали солодкі подарунки від спонсорів магазину “Меблі для всіх”, Учнів Новоборовицького НВК “ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ” привітав депутат міської ради Кирилюк.

Leave a Reply