» » Запобігання та протидія  торгівлі людьми

Запобігання та протидія  торгівлі людьми

Саме такою була тема обговорення під час засідання за «круглим столом», яке відбулось 30 липня 2019 року у Всесвітній день протидії торгівлі людьми за участю представників Управління освіти, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, Центру соціальних служби для сім’ї, дітей та молоді Управління освіти, молоді та спорту Сновської міської ради, Сновського бюро правової допомоги.

Питання торгівлі людьми є досить актуальним та гострим для сучасного суспільства. Тому попередження виникнення подібних випадків та необхідності злагодженої взаємодії між суб’єктами протидії торгівлі людьми є суспільною необхідністю. Під час засідання присутні розглянули основні нормативно-правові акти законодавства України, що регулюють питання протидії торгівлі людьми, обговорено механізм взаємодії між суб’єктами.

За результатами проведеного засідання досягнуто домовленості щодо проведення спільних правопросвітнецьких заходів спрямованих на підвищення рівня правової обізнаності мешканців громади, з метою протидії даному негативному явищу в суспільстві.

Сновське бюро правової допомоги

 

Leave a Reply