» » Запрошення на дистанційне навчання «Депутат місцевої ради: статус, повноваження, організація роботи»

Запрошення на дистанційне навчання «Депутат місцевої ради: статус, повноваження, організація роботи»

Відповідно до плану-графіка навчання кадрів на 2020 рік, затвердженого спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 21 грудня 2019 року № 124, з 25 березня поточного року Центр розпочинає дистанційне навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Депутат місцевої ради: статус, повноваження, організація роботи» (1,93  кредитів ЄКТС).

Заняття проходитимуть протягом березня – червня за допомогою платформи Moodle. Обов’язкові умови отримання сертифіката: проходження всіх модулів (автоматично фіксує програма) та контроль знань – тестування. Про час та місце його проведення повідомлятиметься додатково. Порядок проведення дистанційного навчання додається. Звертаємо вашу увагу на те, що учасники навчання реєструватимуться двічі:

Запрошуємо депутатів місцевих рад, посадових осіб місцевого самоврядування Чернігівської області, а також усіх охочих (останні – на договірних засадах).

За довідками звертатись: Шакун Олександр Олександрович, завідувач сектора інформаційно-комп’ютерного забезпечення Центру: 676-052; 77-43-12;  e-mail: chcppk@gmail.com; фейсбук-сторінка (менеджер): Александр Шакун.

П О Р Я Д О К проведення дистанційного навчання (на прикладі освітнього курсу «Забезпечення ефективності запобігання та протидії корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування»)

Чернігівський Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації

працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,

державних підприємств, установ і організацій