» » Запрошуємо на дистанційне навчання

Запрошуємо на дистанційне навчання

Чернігівський центр своїми листами від 01.03.2019 р. №01-02/111 та від 01.03.2019 р. №01-02/112 запросив депутатів місцевих рад та працівників їх апаратів, виконкомів; державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування області на навчання за програмою постійно діючих семінарів: «Депутат місцевої ради: статус, повноваження, організація роботи» та «Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» (за дистанційною формою навчання). Ці курси відкриті для реєстрації та проходження навчання для вищезазначеної категорії слухачів упродовж цього року.

Для максимального охоплення  вищезазначеним навчанням визначеної категорії посадовців, звертаємося до Вас з проханням на чергових засіданнях постійних комісій рад, сесіях рад, засіданнях колегій, оперативних нарадах районних державних адміністрацій донести інформацію, яка міститься у вищевказаних листах, до державних службовців органів виконавчої влади, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад з метою особистої їх участі у дистанційному навчанні.

Заздалегідь дякуємо за розуміння та підтримку.

Телефон для довідок: 676-052;  675-021. Е-mail: chcppk@gmail.com

Контактна особа: Шакун Олександр Олександрович – завідувач сектора інформаційно-комп’ютерного забезпечення Центру тел. (093) 316 39 22

Директор Центру  В. Бойко

 

 

 

Leave a Reply