» » Запрошуємо на інформаційний захід “Я Маю Права”

Запрошуємо на інформаційний захід “Я Маю Права”

ЗНАЙТЕ ТА ЗАХИЩАЙТЕ: “Я МАЮ ПРАВА”

Громадська організація “ЛАМПА” запрошує учасниць громадських організацій, об’єднань та волонтерок на новий інформаційний захід.

Ваш внесок у розвиток нашого суспільства неоціненно важливий. Проте, чи впевнені ви у власній готовності захищати свої права?

Відкритий простір “Я Маю Права”

Посилання для реєстрації: https://forms.gle/HGXo4MiscTDdVmDA6

📅 Дата: 22.09

🏢 Місце та час: м. Сновськ. Деталі будуть повідомлені додатково.

На цьому заході запрошена фахівчиня – Завідувачка кафедри Чернігівської політехніки, Олена Козинець, розгляне важливі питання на теми основних прав жінок та їх захисту, а також надасть відповіді на ваші запитання.

Віримо, що збільшення обізнаності щодо ваших прав зробить наше суспільство справедливішим і злагодженішим місцем для всіх

###

Ініціатива впроваджується за технічної підтримки ООН Жінки @unwomenukraine та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) @wphfund, гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного зумовленого насильства.

#wphfund #UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2C