» » Засідання чергової дванадцятої сесії міської ради

Засідання чергової дванадцятої сесії міської ради

24 жовтня депутати Сновської міської ради зібрались на чергову дванадцяту сесію міської ради восьмого скликання.  Головував на ній очільник громади Олександр Медведьов. Участь у засіданні взяли секретар міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Іван Орда, заступник міського голови Сергій Силенок , голова районної ради Ніна Кухаренко, керівник апарату райдержадміністрації Олеся Гориченко.

Одноголосно були затверджені Положення:  про структурні підрозділи Сновської міської ради;  про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у власності ОТГ; про порядок відчуження майна, що перебуває у комунальній власності ОТГ; про порядок  передачі об’єктів права комунальної власності тощо.

Депутати також проголосували за внесення змін до рішень 7 сесії міськради «Про програму приватизації  на 2017 рік» та 6 сесії 8 скликання «Про затвердження Положення про тендерний  комітет», «Про міський бюджет на 2017 рік» (рішення від 17.01.2017 р.). Ніяких  дебатів не виникало і під час розгляду Програм щодо підтримки учнів Сновської дитячої музичної школи ім.Н.Г. Рахліна на 2017-2021 роки, щодо забезпечення житлом лікарів Сновської ОТГ, «Донори Сновського району на 2017-2020 роки» та блоку земельних питань.

Активність у залі підвищилась, коли мова зайшла про затвердження складу Госпітальної ради. Зрештою, голосами учасників сесії, до складу ради увійшли перший заступник міського голови  Іван Орда, головний лікар  КУ «Сновський ЦПМСД» Олена Шарпан, заступник головного  лікаря ЦРЛ Ірина Якубовська, які будуть представляти і відстоювати інтереси місцевої медицини на  засіданнях Госпітальної ради та інших профільних зібраннях.

Активно обговорювалося питання щодо  освоєння коштів державної субвенції на соціально-економічний розвиток. Тричі  проводили тендерні торги по об’єкту «Капітальний ремонт вул. Залізничної (центральна площа)». За результатами торгів переможця не було визначено (не знайшлося зацікавленої підрядної організації з виконання робіт вартістю  4 млн. 900 тис.грн). І тому, щоб встигнути виконати роботи в строк, необхідно було прийняти рішення про перехід до переговорного процесу  з одним виконавцем, учасником тендерної процедури.

За інформацією редакції районної газети Промінь

Leave a Reply