» » Засідання чергової тринадцятої сесії міської ради

Засідання чергової тринадцятої сесії міської ради

24 листопада депутати Сновської міської ради зібрались на чергову тринадцяту сесію міської ради восьмого скликання.  Головував на ній очільник громади Олександр Медведьов. Участь у засіданні взяли секретар міської ради Наталія Самойлова, заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко, помічник народного депутата України Анатолія Євлахова Вадим Сергійко. Розпочалася сесія з приємного – голова привітав депутата Анжеліку Клименко з її одруженням.

На порядок денний було винесено блок земельних питань та 15 питань, серед яких про внесення змін до переліку об’єктів, що фінансуються з субвенції державного бюджету, про передачу у комунальну власність міської ради територіального центру, про закриття учбового комбінату, який  втратив свою актуальність та інші.

На сесії були обговорені показники виконання бюджету за 9 місяців, затвердили звіт про його виконання та  внесли зміни до міського бюджету на поточний рік.

Серед інших було розглянуто питання створення нової комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр», але воно не знайшло підтримки серед депутатів.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи

 

Leave a Reply