» » Засідання Координаційної ради

Засідання Координаційної ради

Останнім часом в суспільстві все частіше виникають проблеми, пов’язані з торгівлею людьми, насильством в сім’ях, особливо по відношенню до дітей, дитячим суїцидом тощо. Саме цим питанням було присвячено засідання міжвідомчої комісії представників секторів у справах сім’ї, молоді та спорту міськради та РДА, центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Управління освіти сім’ї, молоді та спорту міськради та Сновським бюро правової допомоги. Спілкуючись, учасники засідання обговорювали практичні профілактичні заходи щодо попередження фактів виникнення вищезазначених явищ, моменти координування  взаємодії різних структур у недопущенні проявів насильницьких дій проти особистості або доведення особи до самогубства.

Керівник бюро правової допомоги Ірина Литвиненко розповіла колегам про механізм надання безоплатної правової допомоги особам, що опинились в складних життєвих обставинах  та стали жертвами насильницьких дій.

Результатом спілкування стала домовленість між представниками різних структурних підрозділів  про: проведення спільних заходів, міжвідомче  інформування та надання необхідної допомоги колегам з проблем відповідної проблематики.

 Сектор у справах сімї, молоді та спорту Управління освіти, сімї, молоді та спорту міської ради.

Leave a Reply