» » Засідання оргкомітету щодо організації та проведення з відзначення 32-х роковин аварії на ЧАЕС, Дня пам’яті та примирення, а також 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Засідання оргкомітету щодо організації та проведення з відзначення 32-х роковин аварії на ЧАЕС, Дня пам’яті та примирення, а також 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

23 квітня у залі засідань міської ради, під головуванням секретаря міської ради Наталії Самойлової  відбулося засідання оргкомітету щодо організації та проведення з відзначення 32-х роковин аварії на ЧАЕС, Дня пам’яті та примирення, а також 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У засіданні взяли участь керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Руслан Кравець, заступник голови  райдержадміністрації Володимир Карпенко, керівник апарату райдержадміністрації Олеся Гориченко, члени оргкомітету, керівники громадських організацій.

«Метою проведення заходів є увічнення пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни, що стала найбільш кривавою в історії людства та вшанування героїчного подвигу учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи» – зазначила Наталія Володимирівна.

Члени організаційного комітету обговорили план проведення заходів, які заплановані на 26 квітня, 8-9 травня, та визначили відповідальних за їх підготовку.

Акцентували увагу на обов’язковому проведенні робіт з благоустрою масових поховань, пам’ятників загиблим воїнам Другої світової війни. Серед планів, які обговорювалися на нараді, – проведення просвітницьких заходів у навчальних закладах району, мітингів-реквіємів, конференцій, виготовлення маків та гірлянд, зустрічі з ветеранами війни, учасниками АТО; організація святкового концерту, вшануванні пам’яті загиблого воїна АТО Юрія Костюченка та інші.

Особливу увагу зосередили на забезпеченні чергування медичної служби та охорони громадського порядку під час проведення масових заходів.

Доводимо до відома, що в м.Сновськ найближчим часом відбудуться наступні заходи:

26 квітня о 12.00  – мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам’яті загиблих під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та відкриття пам’ятного знаку з прізвищами ліквідаторів аварії  на ЧАЕС зі Сновського району;

8 травня о 13.00  – концертна програма до Дня пам’яті та примирення у Сновському будинку культури;

9 травня о 10.00 – святкова хода з нагоди відзначення 73-ї річниці Перемоги над нацизмом та мітинг – реквієм біля пам’ятного знаку загиблих у роки Другої світової війни.

Підводячи підсумки засідання, керівники громади  наголосили, що від злагодженої роботи оргкомітету залежить якість проведення заходів.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційноїроботи Сновськоїміської ради

 

 

Leave a Reply