» » Засідання оргкомітету з підготовки та проведення VIІІ Обласного фольклорного фестивалю-конкурсу ім. В.Полевика

Засідання оргкомітету з підготовки та проведення VIІІ Обласного фольклорного фестивалю-конкурсу ім. В.Полевика

21 травня у залі засідань міської ради, під головуванням міського голови Олександра Медведьова,  відбулося засідання оргкомітету з підготовки та проведення VIІІ Обласного фольклорного фестивалю-конкурсу ім. В.Полевика. У засіданні взяли участь секретар міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Іван Орда, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Руслан Кравець, заступник голови  райдержадміністрації Володимир Карпенко, начальник відділу культури та туризму Сновської міської ради Наталія Добненко, в.о. старости с.Займище Андрій Ларченко, керівники служб та організацій району, працівники міської ради, які задіяні у підготовці та проведенні заходу.

Основним питанням засідання було визначення готовності та остаточне узгодження заходів, які відбудуться 27 травня. Перед присутніми виступила начальник відділу культури та туризму Наталія Добненко, яка ознайомила членів оргкомітету з програмою проведення даного заходу та повідомила, що участь у фестивалі візьме 35 самодіяльних фольклорних колективів з багатьох районів та об’єднаних територіальних громад області, а це понад 400 учасників. Тому було вирішено 27 травня 2018 року з 8.00 до 17.00 перекрити рух транспорту на міській площі.

Також присутні обговорили питання організації офіційної частини заходу, забезпечення підведення комунікацій, правопорядку, медичного і санітарного супроводу, торгівлі, розміщення виставок образотворчого та декоративно–прикладного мистецтва, та інші робочі питання по підготовці до фестивалю.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply