» » Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня незалежності та Дня міста Сновськ

Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня незалежності та Дня міста Сновськ

6 серпня під керівництвом міського голови  Олександра Медведьова відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня незалежності у громаді та Дня міста Сновськ. Участь у ньому взяли секретар міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Іван Орда, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда,  заступник – начальник управління освіти, сім`ї, молоді та спорту міської ради Олена Коваленко, начальник відділу культури і туризму міської ради Наталія Добненко, інші представники структурних підрозділів та голова громадської ради при райдержадміністрації Лариса Мартиненко. Присутні обговорили та затвердили план заходів, які проводитимуться з нагоди свят, а також обійшли майбутні майданчики для виступів артистів, проведення конкурсів та виставок, дитячих ігор і торгівлі.

Від традиційної ходи у вишиванках у цьому році вирішили відійти, і організувати більше розважальних інтерактивних заходів для дітей та дорослих.

Також на засіданні обговорювалося питання відзначення в районі Дня державного прапора України. Традиційно в це день вручатимуть кращим учням Сновщини паспорти.

Як зазначив міський голова, з нагоди державних свят необхідно на території всієї ОТГ провести прибирання, а в день свят забезпечити використання державної символіки.

Leave a Reply