» » Засідання оргкомітету

Засідання оргкомітету

19 вересня голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда спільно з першим заступником міської ради Іваном Ордою провели засідання організаційного комітету щодо підготовки та відзначення у районі Дня партизанської слави та 74-ї річниці вигнання з Чернігівщини та Сновського району нацистських окупантів.

Учасники наради обговорили формат проведення заходів та їх змістовне наповнення, а саме 21 вересня мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам в роки Другої світової війни в міському парку.

22 вересня заплановано провести заходи в с. Єліне та на території музейно-меморіального комплексу «Лісоград». Окрім того, на території «Лісограду» буде організовано тематичні виставки , екскурсії та концертна програма.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко акцентував увагу присутніх на необхідності вжиття заходів з благоустрою територій проведення заходів, сприяння участі делегацій інших районів у святкуванні, учнівської молоді, забезпечення правопорядку та медичного супроводу.

За підсумками наради присутнім були надані відповідні доручення.

Leave a Reply