» » Засідання виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету

13 квітня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Сновської міської ради. Головував на засідання міський голова Олександр Медведьов.

Перед початком зібрання секретар міської ради Наталія Самойлова  виконала приємну місію – привітала з днем народження в.о.старости сіл Іванівка, Софіївка, Глибокий Ріг Романа Циганка.

На розгляд членів виконкому було винесено 10 питань, всі рішення прийняті одноголосно, хоча в деякі, за пропозицією членів виконкому, були внесені зміни.

З питання «Про проведення місячника з благоустрою та Дня довкілля на території Сновської ОТГ» проінформував заступник міського голови Сергій Силенок.

Щодо надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації, присутнім надала розʼяснення Ганна Гукун, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій. Насамперед, це поточний середній ремонт (окремими ділянками) вулиць Лащенко та Усіка в с.Тур’я, вулиць Шевченка і Лозівська с.Чепелів та  реконструкція в рамках відновлення вуличного освітлення в селах Жовідь та Смяч. А також внесено зміни в назви проектів, дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації яких, був наданий раніше.

Обґрунтовані роз’яснення стосовно внесення змін до загального та спеціального фонду бюджету надала Ліна Савченко, начальник фінансового управління Сновської міської ради, та ознаймила з заходами щодо збалансування міського бюджету у 2018 році.

На засідання був запрошений Микола Бібік, який просив надати дозвіл та подовжити договір оренди на розміщення пересувного кіоску (наразі кіоск розташований біля Сновського будинку культури). Він повідомив, що має наміри облаштувати прилеглу до кіоску територію. Деякі члени виконкому виявили незадоволення щодо місця розташування кіоску. В підтримку виступила начальник відділу культури і туризму Наталія Добненко, яка зазначила, що орендна плата платиться завчасно, прилегла територія завжди прибрана та від жителів міста не має ніякіх дорікань.

По закінченню, перед керівниками міста та в.о.старост виступив директор ВП Щорський РЕМ ПАТ «Чернігівобленерго»  Микола Михалко з проханням не палити траву біля ліній електропередач,  відомі трагічні випадки.

Надалі в.о.старост озвучили деякі проблемні питання та отримали відповіді від керівників громади та району.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply