» » Засідання виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету

27 червня п.р. в залі засідань районної ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету Сновської міської ради.

На початку засідання міський голова Олександр Медведьов з найкращими побажаннями привітав в.о.старости сіл Жовідь і.Піщанка Наталію Ховпун з днем народження.

Також слова попросив Володимир Карпенко – заступник голови райдержадміністрації, голова райкому профспілок. Він повідомив, що 16 червня збірна команда Сновського району взяла участь в XVIІ обласній літній Спартакіаді державних службовців та за результатами змагань у загальному заліку посіла почесне ІІІ місце. Висловив вдячність посадовим особам місцевого самоврядування, які взяли участь у Спартакіаді, а саме: в.о.старост: Ларченку А.М., Морозу Л.М., Сірому А.О. та працівникам міської ради: Сухобок Т.С., Куліш Н.О., Тітенко А.М.

Серед  21 рішення, винесених на розгляд членів виконкому, 20 – вирішено позитивно.

Жваве обговорення викликало питання «Про затвердження скоригованих тарифів на послуги Щорського ПрАТ «Комунальник». Перед присутніми виступив голова правління ПрАТ «Комунальник» Анатолій Дуля, який повідомив, що тарифи не коригувались 2,5 роки, а у зв’язку з підвищеннями ціни на електроенергію (для їхнього підприємства на 71,1%) та збільшенням мінімальної заробітної плати (262,7%) вони в цьому понесли збитки у сумі 110 тис.грн. та мають заборгованість перед РЕМ ПАТ «Чернігівобленерго». В разі не сплати боргів РЕМ відключить електроенергію і пів-міста залишиться без води.

Міський голова Олександр Медведьов повідомив, що міська рада замовила аудиторську компанію із м.Чернігова, яка  з понеділка розпочне незалежну перевірку, і згідно висновків перевірки, буде прийняте рішення.

Анатолій Дуля звернувся з проханням сьогодні прийняти дане рішення, оскільки існує певна процедура і підвищення тарифів відбудеться не раніше ніж через місяць. Також попередив, що згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг», в якому зазначено: “Встановлення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги нижче розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво не допускається»; «Спори щодо формування та встановлення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги вирішуються в судовому порядку» і,  в разі не прийняття рішення, він вимушений буде подати до суду.

За підтримку даного рішення виступили військовий комісар Сновського РВК Ігор Батюк  та директор КП «Щорська ЖЕД» Ганна Кошова.  І в решті, більшістю голосів, проект рішення було прийнято.

Не байдужими в.о.старост були до питання «Про затвердження переліку проектів, які планується фінансувати за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад», з якого виступила Ганна Гукун  – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій. І після бурного обговорення, рішення зі змінами було прийнято. До переліку додатково були внесені такі проектні пропозиції: реконструкція будинку культури в с. Петрівка, будівництво мереж вуличного освітлення  по вул. Партизанська в с.Тур’я, по вул. 9-го Травня с.Великий Щимель та виготовлення проектно-кошторисної документації  на будівництво мереж зовнішнього освітлення вул.Покровська в с.Єліне.

Інші питання стосувались нагальних потреб громадян, за які члени виконкому голосували майже одноголосно. З питання щодо надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади, які опинилась в скрутному становищі, із 24 поданих заяв, надали 23 громадянам.

Leave a Reply