» » » Засідання виконавчого комітету від 07 червня 2024 року

Засідання виконавчого комітету від 07 червня 2024 року

85. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сновської міської ради від 10.05.2024 року №64 «Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації»

86. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сновської міської ради від 17.09.2021 року №117 «Про створення комісії з питань евакуації та спеціалізованих служб цивільного захисту Сновської міської ради»

87. Про затвердження та погодження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сновської  міської ради

88. Про закріплення меж територій у місті Сновськ для прибирання за підприємствами,установами та організаціями

89. Про надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини

90. Про визначення обсягів компенсації особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб

91. Про створення комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду), затвердження її складу та Положення про порядок встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду)

92. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України

93. Про внесення змін до поштової адреси

94. Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на нежитлове приміщення

95. Про визначення місця для здійснення підприємницької діяльності

96. Про надання одноразової матеріальної допомоги