» » Першого заступника Сновського міського голови Івана Орду обрано заступником голови Корюківської районної ради

Першого заступника Сновського міського голови Івана Орду обрано заступником голови Корюківської районної ради

26 листопада 2020 року відбулась перша сесія новообраної Корюківської районної ради VIII скликання, на якій були пристуні 36 новообраних депутатів з 38.

Від Сновщини до складу районної ради увійшли 6 депутатів: Іван Орда, Володимир Смоляк, Олександр Скороход, Павло Мірошниченко, Володимир Алєксєєв та Світлана Кузьменко.

На засіданні подякували за роботу головам райрад чотирьох колишніх районів, які увійшли до складу об’єднаного Корюківського, і перейшли до обрання нового керівництва.

У результаті таємного голосування переважною більшістю голосів головою Корюківської районної ради було обрано Віктора Чернуху, який до цього очолював Корюківську районну раду.

За пропозицією новообраного голови районної ради кандидатом на посаду його заступника було запропоновано Івана Орду, який після проведення таємного голосування, також набрав достатню кількість депутатських голосів.

Колектив Сновської міської ради щиро вітає Івана Григоровича  з обранням на посаду заступника голови Корюківської районної ради, зичить успіхів у роботі, звершення всіх планів і задумів на благо Сновської громади і району в цілому.

 

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та

зв’язків з громадськістю Сновської міської ради