» » Завершено другу хвилю розповсюдження наборів в межах програми CLEAR.

Завершено другу хвилю розповсюдження наборів в межах програми CLEAR.

Громадська організація “ЛАМПА” завершила другу хвилю розповсюдження наборів гігієни і побутової хімії та наборів непродовольчих товарів межах програми CLEAR.
✅️Такі набори в листопаді мали змогу отримати родини, які є внутрішньо переміщеними, особи що постраждали від активних бойових дій, а також люди у віці 90+.
💡☝️За результатами опитування вразливих домогосподарств у березні та листопаді 2023 представники програми CLEAR перевірили відповідність домогосподарств критеріям вразливості і визначили для них вид допомоги:
▪️набори засобів гігієни та побутової хімії отримало 194 родини;
▪️набори непродовольчих товарів отримала 41 родина.
Ми намагаємося якнайшвидше реагувати на потреби внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення від активних бойових дій.
Діяльність провадиться в межах проєкту Громадської організації “ЛАМПА” “СНОВЩИНА: ДОПОМОГА ПОРУЧ”, який реалізує завдання Програми CLEAR
Програма дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR) впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку ( USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance ).