» » Завершено другий проєкт екстренного реагування з Програмою ДОБРЕ

Завершено другий проєкт екстренного реагування з Програмою ДОБРЕ

Сновська громада отримала чергове обладнання в рамках проєкту екстреного реагування на виклики військової агресії росії проти України від Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRЕ –  компресор повітряний 100 VG, насос свердловинний 2,2 кВт – 2 шт. та САУ з перетворювачем частоти 3 кВт до насосу 2,2 кВт – 2 шт., яке стало завершальним по цьому проєкту.

Компресор буде застосовуватись для  підкачування коліс, продувки робочого місця і деталей, а також фарбування невеликих площ при проведенні ремонтних робіт та в обслуговуванні об’єктів благоустрою на території Сновської громади. Насоси свердловинні для підйому води та САУ будуть забезпечувати водою місцевих  жителів сіл Гірськ та Нові Боровичі Сновської ТГ, а також медичні та освітні заклади, інтернат для самотніх людей, які користуються водою з цих свердловин.

Загалом Сновська громада по проєкту екстренного реагування отримала від Програми DOBRЕ електрообладнання, бензопили, інструменти та оргтехніку на загальну суму 936 тис. грн. Придбане обладнання та інструменти допоможуть громаді швидше вирішувати питання аварійного відновлення об’єктів критичної інфраструктури. Бензопили допоможуть в сільській місцевості терміново розчищати завали дерев, планово вести заготівлю паливної деревини для бюджетних установ.

Сновська громада щиро дякує Програмі DOBRE та особисто пані Наталії Сафроновій за підтримку в подоланні надзвичайних ситуацій.

Крокуємо разом до Перемоги!

Заходи реалізуються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій