» » Збори Чернігівського земляцтва Києва

Збори Чернігівського земляцтва Києва

Делегація Сновської громади на чолі з  міським головою  Олександром Медведьовим 12 січня взяла участь в традиційних щорічних зборах громадської організації «Чернігівське земляцтво Києва», що відзначила цьогоріч свою 22-у річницю. До участі в заходах приєднався  голова  райдержадміністрації Валерій Радібеда.

Як завжди, в гостинному Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі зібралися кияни — уродженці Чернігівщини, гості з усіх районів нашої області.

Серед глядачів експозиції багато поважних гостей зі столиці та Чернігівщини. Традиційно в центрі уваги медіа народні депутати України – лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який народився в Чернігові  і наш земляк Василь Амельченко, які є частими гостями щорічних зібранть земляцтва.

Розпочалося зібрання під проникливий спів народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, відомого кобзаря-лірника Василя Нечепи. Учасники урочистостей переглянули відео та згадали імена усіх воїнів АТО з Чернігівщини, що загинули у неоголошеній війні на сході України, учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні.

Далі присутні у залі переглянули документальний фільм «Пізнай свій край», де розповідається про історію та культуру Чернігово-Сіверщини, а також про деякі напрями роботи, досягнення та здобутки в діяльності Чернігівського земляцтва та його відділень.

За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, активну просвітницьку і громадську діяльність, що сприяє підвищенню ролі та авторитету Чернігівщини в Україні Ігор Вдовенко та Валерій Куліч вручили голові Ради земляцтва Віктору Ткаченку відзнаку «Почесний громадянин Чернігівської області». Цю почесну нагороду присвоєно Віктору Вікторовичу відповідно до рішення Чернігівської обласної ради від 7 грудня 2017 року.

Багаторічний голова земляцтва Віктор Ткаченко, голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч та голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко підписали Угоду про співпрацю земляцтва і області у 2018 році.

Делегацію району тепло зустріли земляки — члени Сновського відділення земляцтва на чолі з її керівником Ларисою Моцар.

Свої таланти показали аматорські колективи області.

По завершенні офіційної частини учасники зібрання розійшлися по «куренях» — районних відділень земляцтва, де в теплій, невимушеній атмосфері делегації з районів Чернігівщини зустрілися і поспілкувалися із земляками, що нині живуть і працюють в Києві.

Детальніше можна ознайомитись на сайті Чернігівської обласно ради

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

 

 

Leave a Reply