» » Збори громадян в селі Чепелів

Збори громадян в селі Чепелів

На загальні збори с.Чепелів, які проходили у сільському клубі 14 березня, завітали заступник міського голови Сергій Силенок, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Шарпан, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Надія Дятел та начальник відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Тетяна Сухобок.

В.о.старости Марії Мороз прозвітувала перед односельцями про виконану роботу за рік.  Зокрема, зазначила що чисельність населення складає 179 осіб, з них 8 дошкільнят та 19 дітей шкільного віку, 98 чоловік працездатного віку. За минулий рік померло 7 сільчан, а не народилось жодної дитини. На території села діє фельдшерський пункт, клуб, поштове відділення 2 магазини та ПСП «Чепелівське». Значна робота приділялась дотриманню громадського порядку та благоустрою населеного пункту. Також в.о.старости висловила слова вдячності керівнику ПСП «Чепелівське», депутату міської ради Віталію Пискуну. Завдяки йому було закуплено штахетної огорожі на суму 16, 7 тис.грн., надавалась допомога на святкування Дня села, а ще підприємство розчищає дороги взимку та надає послуги млина.

Заслухавши звіт учасники зборів порушили ряд питань, що їх турбують, зокрема, питання ремонту доріг та відсутність автобусного сполучення.

Заступник міського голови Сергій Силенок в своєму виступі надав коротку інформацію про Сновску ОТГ  в цілому та зазначив, що в минулому році с.Чепелів не залишилося поза увагою. Було проведено будівництво мереж зовнішнього освітлення вул.Шевченка на суму 440 тис.грн., придбано дитячий майданчик вартістю 52 тис.грн. та запропонував жителям самим визначити його місце розташування. В цьому році планується заміни вікна в адмінприміщенні сільської ради та в Чепелівському фельдшерському пункті. Стосовно ремонту доріг: була подана пропозиція до Управління капітального будівництва ОДА на включення вулиць Шевченка та Лозівська с.Чепелів до переліку об’єктів поточного і середнього ремонту доріг вулиць комунальної власності за рахунок субвенції державного бюджету, є надія що це питання буде вирішено позитивно. Щодо автобусного сполучення, то це болюче питання для більшості жителів громади і виникло воно після закриття Щорського АТП. Міська рада буде вишукувати всі можливі шляхи вирішення цього питання.

Також селян хвилювали питання: чи прийматимуть молоко від населення та як отримати дотацію на молодняк. Змістовні роз’яснення з даних питань надала начальник відділу агропромислового розвитку РДА Надія Дятел.

Перед присутніми виступила Олена Шарпан, головний лікар центру ПМСД. Вона відповіла на поставлені запитання та пообіцяли по можливості вирішити ті питання, які входять до її компетенції, пояснила як і хто може отримати безкоштовно ліки та нагадала про те, що з 1 квітня потрібно кожному громадянину укласти догорів з сімейним лікарем.

По закінченню сходів Марія Мороз подякувала за розуміння і підтримку міській раді та всім жителям села, які небайдужі до долі громади та докладають чимало зусиль для покращення життя односельців.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи

Leave a Reply