» » Здійснено спільний профілактичний рейд з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців Великощимельського та Тур’янського старостинських округів

Здійснено спільний профілактичний рейд з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців Великощимельського та Тур’янського старостинських округів

18 червня інспектором з благоустрою Сновської міської ради Сергієм Вороб’єм, завідувачем районного сектору Управління ДСНС в Чернігівській області Андрієм Терещенко та начальником відділу економічного розвитку, ЖКГ, надання адмін. послуг та з питань НС райдержадміністрації Наталією Близнюк було здійснено спільний профілактичний рейд з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців Великощимельського та Тур’янського старостинських округів. В ході превентивного заходу акцентувалася увага на категоричній забороні випалювання сухої рослинності та недопущенні утворення несанкціонованих сміттєзвалищ.

З настанням спекотної та сухої погоди різко підвищується ймовірність виникнення пожеж. У більшості випадків лісові та степові пожежі виникають через необережну поведінку людей.

Нагадуємо, що в пожежонебезпечний період у лісових масивах, лісопаркових зонах, степах і на відкритих територіях, які примикають до приватних та багатоквартирних житлових будинків, забороняється розведення відкритого вогню.

Представниками комісії було здійснено огляд місця займання сухої трави поблизу села Тур’я, яке сталося 16.06.2019 та тоді ж було ліквідоване, а також сільського сміттєзвалища. Виконуючим обов’язки старост вищезазначених населених пунктів були вручені інформаційні листівка для подальшого розповсюдження серед місцевого населення.

За інформацією інспектора з благоустрою Сновської міської ради та   відділу економічного розвитку, ЖКГ, надання адміністративних  послуг та з питань НС райдержадміністрації.

Leave a Reply