» » Жителі с.Стара Рудня прийшли на відкриті слухання, щоб обговорити нагальні потреби селян

Жителі с.Стара Рудня прийшли на відкриті слухання, щоб обговорити нагальні потреби селян

1 березня в Староруднянському сільському клубі зібралося більше  60 жителів села, щоб обговорити найбільш хвилюючі питання  життєдіяльності громади.

Микола Шмаровоз, в.о.старости с.Стара Рудня, прозвітував перед односельцями про виконану роботу за минулий рік та ознайомив із планами на поточний. Зокрема, зазначив, що чисельність наявного населення складає 504 особи, з них: дітей дошкільного віку – 22, шкільного віку – 38; працездатних – 249 осіб, з яких працевлаштовані – 184. За минулий рік народилось 2 дитини, померло 18 чоловік.

На території села функціонують фельдшерсько-акушерський пункт, клуб, бібліотека, 3 магазини.  Відсутні нарікання на роботу торгівлі. Населення регулярно забезпечується  хлібобулочними виробами, господарськими товарами повсякденного попиту. Будівельні матеріали завозяться по заявках жителів.

Значна увага  у звітному 2018 році приділялась благоустрою населеного пункту (приведено в належний санітарний стан прилеглі території, кладовище, вулиці села тощо). Була проведена  висипка та грейдерування грунтових доріг. На території села в зимовий період вчасно очищалися вулиці.

У  2018 році міською радою реалізовано проект по вуличному  освітленню вартістю 440 тисяч гривень. А для потреб населення була придбана нова бензопила.

Виконуючий обов’язки старости подякував, насамперед, міському голові та виконавчому апарату міської ради за підтримку і розуміння;  керівнику ПСП «Яна Плюс» Олександру Веселому, Олександру Масляному, Віталію та Василю Стародубцю, Олександру Кукті за організацію та проведення робіт з благоустрою  та  всім селянам за підтримку та співпрацю задля розвитку села і громади в цілому.

Серед проблем, які підіймали селяни у ході зборів, були такі: відсутність дитячого майданчику, незадовільна робота поштового відділення, прохання замінити водія рейсового автобуса, низька орендна плата за землю тощо.

Підбив підсумки міський голова Олександр Медведьов, який у  своєму виступі, що супроводжувався показом слайдів, поінформував присутніх про стан та найближчі перспективи розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади загалом та села Стара Рудня в її складі. Зокрема, планується встановити дитячий майданчик.

По закінченню зборів селяни мали змогу в невимушеній обстановці поспілкуватись з міським головою з особистих питань.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради.

 

Leave a Reply