» » «Живи моя, держава!»

«Живи моя, держава!»

Саме під такою назвою, напередодні одного з найголовніших свят України – Дня Конституції України в м. Сновськ відбулось урочисте зібрання.

Під час урочистої частини заходу з вітальним словом перед присутніми виступили заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко та міський голова Олександр Медведьов.

По завершенню офіційної частини за сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову незалежної, демократичної держави, активну участь у громадському житті району та з нагоди Дня Конституції України, Грамотою райдержадміністрації було нагороджено начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради Гукун Ганну Мар’янівну.

Продовженням святкових заходів стала концертна програма підготовлена творчими колективами районного будинку культури та учасниками театру танцю і моди під керівництвом Євгенії Гордюк.

Завершальним моментом свята стала акція «Напиши майбутнє України», до якої долучилися керівники району. В своїх написах вони побажали Україні та всьому Українському народові ЗЛАГОДИ, МИРУ, ДОСТАТКУ, ДОБРА, ЩАСТЯ. І вкотре підтвердили прагнення жити в єдиній, неподільній Україні, зазначивши, що «КРИМ – НАШ!».

Leave a Reply