» » Змагання допризовної молоді до Дня Збройних Сил України

Змагання допризовної молоді до Дня Збройних Сил України

По спортивному готувались до відзначення Дня Збройних Сил України учні десяти закладів загальної середньої освіти Сновської об’єднаної територіальної громади та місцевого Вищого професійного училища лісового господарства, які 5 грудня на базі міської першої школи визначали найсильніших у змаганнях з силового триборства. Напередодні свята, у своєму виступі, на досягнення найвищих результатів молодиків надихав представник Сновського районного військового комісаріату майор Гребенник Павло Миколайович.

Програмою змагань було передбачено участь допризовної молоді у спортивних дисциплінах з підтягування на поперечині, стрибку у довжину з місця та підйом та опускання  тулуба з положення лежачи на кількість разів за 1 хвилину. На всіх трьох майданчиках, де проходила боротьба, хлопці, концентруючись та напружуючи всі свої сили, вправно виконували спортивні вправи, додаючи залікові бали до скарбничок своїх команд.

Особливою гостротою та конкуренцією визначались змагання з підтягування на перекладині. Одразу п’ятеро учасників показали однаковий результат з кількості підтягувань: Желізко Кіріл – ЗОШ №1, Белінський Дмитро та Ісаченко Богдан – ЗОШ №2, Зубець Євгеній – ВПУЛГ, Воробей Владислав – гімназія.

Після вручення грамот та медалей призерам змагань у особистому заліку з окремих видів, майор П. Гребенник вручив перехідних кубок команді – переможниці цьогорічних змагань з силового триборства – команді Сновської гімназії. Друге місце у ЗОШ №1, третьою стала команда ЗОШ №2.

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Leave a Reply