» » Змагання з легкоатлетичного силового триборства присвячені ЗСУ

Змагання з легкоатлетичного силового триборства присвячені ЗСУ

Кожного року на Сновщині до Дня Збройних Сил України серед допризовної молоді громади проводяться змагання з легкоатлетичного силового триборства. Цього року вони проводились на базі Сновського ВПУЛГ, господарі якого гостинно приймали здобувачів освіти з міських ліцеїв.

Хлопці змагались у стрибку з місця у довжину, підтягуванні на поперечині та у швидкісному згинанні та розгинанні тулуба (прес) за 1 хвилину.

Дружньо, швидко, вправно – під таким неофіційним девізом на одному подиху пролетіли 2 години триборства в спортивному залі.

Але господарі підготували декілька неабиякий сюрпризів для всіх присутніх. Після основної програми змагань, на трьох робочих місцях було організовано тренінг з ознайомлення допризовників зі стрілецькою зброєю, гранатами та засобами захисту військовослужбовців ВСУ. Тренінг проводили досвідчені армійці, які докладно, на практиці показали, як треба поводитись зі зброєю і як її обслуговувати. З великою цікавістю хлопці розбирали та збирали автомати та гранати, приміряли досить важке спорядження. Було немало питань до військових, на які ті  надали вичерпні професійні відповіді. А ще кожен мав можливість постріляти з пневматичної гвинтівки та випробувати себе у якості стрільця з пістолету Glock.

В командному заліку першими стали учні ліцею № 3, другими -представники ліцею № 1, а почесну «бронзу» вибороли господарі. Завершились змагання солодкими подарунками від Управління освіти та смачним обідом в їдальні Вищого професійного училища.

Сектор сім’ї, молоді та спорту Управління освіти