» » Змагання з легкої атлетики

Змагання з легкої атлетики

З нагоди дня Перемоги у м. Бахмач відбулись міжобласні змагання з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ, на які з’їхались  понад 200 юних спортсменів з міст Кролевець, Конотоп, Шостка, Мена, Сновськ, Борзна та Бахмач.

Програма змагань складалася з бігу на 60 м, 100 м, 400 м, стрибків у довжину та штовхання ядра.

Серед 19  представників збірної команди Сновської ОТГ у змаганнях з легкоатлетичного триборства кращими стали Нікіта Лахадинов та Данило Крапивний. Вони  стали переможцями змагань кожний у своїй віковій групі.

Серед дівчат кращі результати  у триборстві показала Анастасія Шевченко і заслужено  здобула ІІІ місце у групі найсильніших спортсменок змагань.

Денис Анищенко серед юнаків старшої вікової групи виборов ІІ місце з легкоатлетичного триборства та став другим у змаганнях з штовхання ядра. До речі, Денис був визнаний кращим легкоатлетом цих змагань.

Збірна дівчат Сновської ДЮСШ у складі Полюшко Валерії, Волкової Лілії, Моцар Лілії та Шевченко Анастасії в упертій боротьбі в біговій естафеті  4х100м  виборола «бронзу».

*****

Вже після травневих свят у м. Чернігові відбулись нові легкоатлетичні старти у рамках відкритого чемпіонату області з легкої атлетики, серед юнаків і дівчат. У змаганнях нашу збірну команду представляли 7 вихованців міської спортивної школи.  Заступник директора Сновської ДЮСШ Віталій Івлєв, коментуючи виступ наших спортсменів, особливо відзначив вдалий виступ Волкової Лілії, яка пробігши півтора кілометрову дистанцію, перетнула фінішну стрічку срібною призеркою,  показавши відмінний результат – 5 хв. 28,5 с. До речі, цьогорічні старти для Лілії проходять зі значним прогресом в результатах та перемогах.

На жаль дівоча збірна команда у складі Полюшко Валерії, Моцар Лілії, Волкової Лілії і Шевченко Анастасії посіла лише 6  місце серед 15 в змаганнях з естафетного бігу – цікавої та видовищної дисципліни легкої атлетики, коли перший спортсмен біжить  100 метрів, другий – 200 метрів, третій – 300 і  завершується естафета чотирьохсотметровим забігом.