» » » Зміцнення матеріально-технічної бази Тур`янського старостинського округу, а саме: придбання бензинової мотокоси STIHL FS-351 для благоустрою території, або еквівалент  (ДК 021:2015 (CPV):16310000-1 Косарки): UA-2024-07-03-001005-a,  відкриті торги з особливостями

Зміцнення матеріально-технічної бази Тур`янського старостинського округу, а саме: придбання бензинової мотокоси STIHL FS-351 для благоустрою території, або еквівалент  (ДК 021:2015 (CPV):16310000-1 Косарки): UA-2024-07-03-001005-a,  відкриті торги з особливостями

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)).

 

Найменування замовника:            Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області;

Місцезнаходження замовника: 15200, Україна, Чернігівська обл., Корюківський  район, місто Сновськ, вул. Незалежності будинок 19;.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 04061932

Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності такої ознаки – у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків (пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»)

 

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Зміцнення матеріально-технічної бази Тур`янського старостинського округу, а саме: придбання бензинової мотокоси STIHL FS-351 для благоустрою території, або еквівалент  (ДК 021:2015 (CPV):16310000-1 Косарки).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:  UA-2024-07-03-001005-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 23000,00 грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена згідно середньої вартості на ринку гербіцидів.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

 

Керуючись:

Мотокоси та газонокосарки  закупляються для знищення карантинних рослин,  приведення земель загального користування та території вздовж узбіччя проїзної частини села Ручки до відповідного санітарного, екологічного та естетичного вигляду, що надасть змогу жителям та гостям відчути себе мешканцями сучасного села з усіма необхідними елементами комфорту та безпеки. Результатом реалізації проєкту стане:

 

– своєчасне скошування бур’янів на землях загального користування;

 

– покращення санітарно-екологічного стану відповідної території;

 

– збереження охайного і впорядкованого зовнішнього вигляду села Ручки.

 

Під час аналізу існуючих на ринку моделей мотокіс та газонокосарок, беручи до уваги якість,  технічне обслуговування та ціну товарів, які найбільше відповідають вимогам та потребам Замовника, було встановлено, що оптимальним буде придбання товарів фірми Stihl (або еквіваленту).

Очікувана вартість закупівлі:23000,00 грн.

Товар повинен відповідати наступним характеристикам:

Робочий об’єм          38 см³

Потужність    1,7 кВт

Вага    8,8 кг 1)

Рівень акустичного тиску   99 дБ (A) 2)

Рівень акустичного тиску   100 дБ (A) 2)

109 дБ (A)

111 дБ (A)

Рівень вібрації вліво/вправо з пластиковим ножем        2,3/2,6 м/с² 3)

Рівень вібрації вліво/вправо з металевим ножем            2,6/2,7 м/с² 3)

Загальна довжина    185 см 4)

Діаметр скошування            420 мм

Стандартний ріжучий інструмент Ніж для трави 300-3

Місткість бака           0,75 л

Товар має бути новий, не раніше 2023 року виготовлення, без попередньої експлуатації та без дефектів. Про що учасник надає гарантійний лист.

У складі пропозиції Учасник повинен надати Замовнику:

– фотографії пропонованого товару які повно і чітко відображають загальний вид;

– письмову гарантію на товар, терміном не менше 12 місяців;

– довідку оформлену згідно форми, наведеній в таблиці 1 додатку 2 із підтвердженням вимог замовника.

Ціна пропозиції Учасника має включити всі витрати, в тому числі прямі витрати, загальновиробничі витрати, доставку та інші витрати, прибуток, який Учасник планує одержати при виконанні Договору, та усі податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені Учасником.

У разі не відповідності – товар буде повернуто постачальнику на заміну, за рахунок постачальника. В разі відмови постачальника замінити товар – договір буде розірвано в односторонньому порядку, без компенсації будь яких витрат постачальника.

Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим замовником, учасник, який не є виробником, повинен надати авторизаційний лист від виробника або дистриб’ютора, що є офіційним дилером продукції.

У разі наявності в даному документі  посилань  на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, після такого посилання слід вважати в наявності вираз «або еквівалент» (технічні характеристики еквіваленту не повинні бути нижчими).

 

 

Завідувач сектору з публічних закупівель

відділу бухгалтерського обліку та звітності

Сновської міської ради, уповноважена особа                                     Тетяна ШИЛО