» » » Знов журиться і плаче Сновщина…

Знов журиться і плаче Сновщина…

Сьогодні громада попрощалася з іще одним Героєм – старшим солдатом Юрієм Моховиком. Не можна передати словами той невимовний жаль та нестерпний біль, який відчувають рідні, друзі, односельці, побратими, всі, хто прийшов провести Юру в останню земну дорогу.

Зі словами співчуття та вдячності за сина на траурному мітингу в центрі Сновська звернувся до рідних міський голова Олександр Медведьов: «Герой назавжди залишиться в наших серцях, а ми не маємо права забувати, якою високою ціною нам дається Перемога над російським агресором».

Літію за загиблим захисником відслужив капелан Головного управління МВС в Чернігівській області отець Максим.

Траурний кортеж з тілом полеглого земляка в усіх селах по маршруту люди зустрічали на колінах  з квітами та сльозами. Поховали молодого воїна з усіма військовими почестями на сільському кладовищі у Шкробові.

Пролунав трикратний салютний залп, офіцер передав дружині державний прапор, який стане елементом родинної пам’яті про захисника, який віддав своє життя за Батьківщину.

Висловлюємо  рідним і близьким полеглого Героя найщиріші співчуття, поділяємо ваше горе та разом схиляємо голови у скорботі та молитві. Ця втрата – біль усієї громади, це біль усієї країни…

Подвиг Юрія та десятків тисяч захисників та захисниць має бути недаремним. Ми маємо зробити усе можливе задля знищення ворога!

Вічна пам’ять і слава українському воїну!

Для тих, хто бажає допомогти родині загиблого, надаємо номер картки його дружини: 5168 7574 2146 0439, Тумаш Марина

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради