» » ЗНОВУ СНІГОПАД

ЗНОВУ СНІГОПАД

З 5 ранку сьогодні у місті працює 3 одиниці техніки КП «Сновська ЖЕД» та один трактор ДП «Сновськрайагролісгосп».
По селах громади за розчистку доріг відповідають старости.
Наразі вулиці від снігу розчищаються технікою сільськогосподарських підприємств, які орендують землі по селах, та іншою залученою приватною технікою. Зокрема, як повідомили до 14-00 старости Петрівського округу Марія Деркач, Староборовицького округ Алла Шевардіна, Жовідського окоругу Наталія Ховпун вулиці в селах старостату вже розчищені, за вони щиро вдячні керівництву ПСП «Яна» та ТОВ «Аліта Еко».
Дороги між населеними пунктами громади – це автомобільні дороги загального користування місцевого значення (за їх утримання та ремонт відповідає Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА) та державного значення (за їх утримання та ремонт відповідає Служба автомобільних доріг області). Сновська міська рада постійно знаходиться на зв’язку з дорожніми службами.
Жителі громади також можуть звертатися на телефонну «гарячу лінію» Управління капітального будівництва щодо вирішення проблем зі станом доріг в межах компетенції Управління.Тел. (0462)677-104 (з 9.00 до 16.00).
Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах області та отримання інформації про стан проїзду працює цілодобова гаряча лінія диспетчерської Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами: +38(0462)661893, +380952714374.
Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради