» » Зустріч громадських активістів

Зустріч громадських активістів

4 жовтня   у Сновську відбулось виїзне засідання президії обласної Спілки жінок України і президії Ліги бізнесових кіл жіноцтва Чернігівщинм на чолі із незмінним прекрасним і авторитетним лідером цих структур Іриною Дорожкіною.

Основним завданням якого є навчити громадських та бізнесових діячів – активістів, як правильно залучати кошти європейських донорів на розвиток власних громад, спілкування та обмін досвідом, підтримка малого та середнього бізнесу. Організатором заходу стала голова громадської організації «Спілка жінок Сновщини» Олена Компанець.

До відома, обласна Спілка регулярно проводить різноманітні семінари, тренінги, «круглі столи», науково-практичні конференції, видає буклети, брошури, книги з гендерної проблематики, розвитку жіночого підприємництва. Організація має 2 сайти в Інтернеті,  де постійно оновлюється законодавча база, де розміщуються матеріали новинного характеру і про різні заходи.  При цій організації продовжує діяльність Чернігівська міська ліга ділових і професійних жінок,  що об’єднує сотні жінок-керівників підприємств, установ, організацій, підприємців.

Ліга є однією із найактивніших бізнес-асоціацій, організатором щорічних акцій і свят, реалізатором низки міжнародних проектів, тим ланцюжком, що з’єднує  між собою громадські й правозахисні сили, виконує (без перебільшення!) провідну роль у формуванні позитивного  іміджу української державності і культури. Варто зазначити: вся робота проводиться за рахунок особистого часу, без отримання ніяких матеріальних зисків і нагород. Але взамін чернігівські діячки отримують море визнання і позитивної енергетики, нестримний потік любові.

Участь у заході взяли міський голова Олександр Медведьов, голови райдержадміністрації та райради – Валерій Радібеда та Ніна Кухаренко, заступник голови РДА Володимир Карпенко, жінки –  керівники підприємств, установ, організацій, жінки-підприємці Сновщини. Вони привітали всіх присутніх та побажали  всім плідної роботи.

Спілкування проходило на базі Сновського Вищого професійного училища лісового господарства ( директор ВПУЛГ Лариса Дубина).

Голова обласної Спілки жінок України Ірина Дорожкіна вручила Почесні грамоти найактивнішим жінкам Сновської спілки – Олені Компанець та Валентині Карась.

Для учасників заходу провели екскурсію в місцевому депо (керівник Віталій Зайончковський) та побували в «Лісограді».

Організатор заходу Олена Компанець подякувала всім учасникам за величезне бажання  спілкуватися та навчатися чомусь новому для змін у наших громадах.

За інформацією сектору інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату райдержадміністрації

Leave a Reply