» » Зустріч міського голови з колективом Сновського відділення поліції

Зустріч міського голови з колективом Сновського відділення поліції

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей міський голова Олександр Медведьов вручив Почесну грамоту Сновської міської ради інспектору з ювенальної превенції сектору превенції Наталії ЛИСЕНКО за сумлінне виконання службових обов’язків та успішну роботу у справі виховання дітей, які опинилися в складних сімейних обставинах.

У розмові з колективом Сновського відділення поліції Олександр Медведьов розповів, що зроблено в громаді за останні роки, зазначивши, що завдяки поліцейським рейдам забезпечується належний правопорядок на Сновщині. Він закликав у вечірній та нічний час активніше  патрулювати саме територію центру міста, гідропарку та лісопарку. Це дає вагомий результат у забезпеченні громадського порядку, робить  вулиці міста безпечнішими.

До речі, під час кожного такого рейду правоохоронцями фіксується 4-5 фактів вчинення різного роду правопорушень у громадських місцях (поява у нетверезому стані, паління, розпиття спиртних напоїв), винні особи притягуються до відповідальності.

Заступник начальника Сновського відділення поліції Олег Салата подякував міському голові за співпрацю і запевнив, що поліцейські й надалі сумлінно забезпечуватимуть правопорядок у громаді та проводитимуть профілактичні заходи, в тому числі і з підростаючим поколінням.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради