» » Зустріч міського голови з жителями с.Гвоздиківка

Зустріч міського голови з жителями с.Гвоздиківка

До міського голови 11 вересня на прийом прийшла група жителів с. Гвоздиківка, які озвучили  проблемні питання життєдіяльності села. Головні з них – відсутність фельдшера у селі, куди дівати сміття та корегування маршруту шкільного автобуса.

У понеділок 14 вересня очільник громади Олександра Медведьова разом з в.о. старости Аллою Шевардіною приїхали на зустріч з людьми у Гвоздиківку. Зібралося  близько 20 жителів.

Олександр Медведьов повідомив присутнім, що наразі вже є попередня домовленість з фельдшером, який раніше працював у селі. Незабаром  він знову прийматиме жителів  Гвоздиківки.

Щодо проблеми з утилізацією відходів, то було вирішено ліквідувати стихійне сміттєзвалище і продумати, як централізовано збирати сміття і вивозити на полігон твердих побутових відходів. Для цього жителі села мають укласти договори на вивіз сміття з КП «Сноська ЖЕД» або домовитися з власником приватного транспорту.

У селі, окрім цих питань, є необхідність почистити та облаштувати громадські колодязі (зокрема і в центрі села у парку), впорядкувати майданчик, де стоїть гармата, привести в належний стан приміщення для роботи дільничної виборчої комісії тощо.

А от наприклад  слідкувати за порядком і чистотою на території дитячого ігрового майданчика, як зауважила Алла Шевардіна,  можуть і батьки дітей, навчаючи їх культурі.  Завезений пісок для дітей можна було зібратися і самим обгородити, як це роблять в інших селах, а матеріал для робіт надасть міська рада.

Всі питання озвучені на зустрічі керівництвом ОТГ взяті на контроль. Олександр Медведьов пообіцяв сприяти їх вирішенню за активної участі самих жителів села та підтримувати їхні ініціативи щодо благоустрою Гвоздиківки.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради