» » Зустріч у Києві на «Чернігвському земляцтві»

Зустріч у Києві на «Чернігвському земляцтві»

У Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті в Києві 11 січня відбулися традиційні 24-ті урочисті збори «Чернігівського земляцтва». Вихідці з Чернігівщини збираються, щоб ознайомитися з досягненнями області за минулий рік, поспілкуватися з керівництвом громад та області, народними депутатами, земляками, які нині живуть у Києві, познайомитися з представниками з інших районів та обговорити нагальні питання життєдіяльності краю.

У цьому році делегацію зі Сновщини очолив міський голова Олександр Медведьов. До її складу ввійшли секретар міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Іван Орда, заступник міського голови Сергій Силенок, заступник голови – начальник управління освіти, сім`ї, молоді і спорту Олена Коваленко, начальник відділу культури і туризму міської ради Наталія Добненко, начальник господарського відділу міської ради Валерій Коваленко, заступник начальника організаційно-кадрового та інформаційного відділу міськради Наталія Смоляк, директор ТОВ «Медіа-Промінь» Олена Компанець та артисти Сновського будинку культури.

Олександр Медведьов на земляцтві зустрівся з нинішніми народними  депутатами України Максимом Зуєвим та Сергієм Гривком, а також з колишнім народним обранцем Василем Амельченком.

 

Детальніше про захід – на сторінці Чернігівської обласної ради за посилання: https://chor.gov.ua/nasha-diyalnist/novini/item/9045-ihor-vdovenko-tradytsiini-shchyri-zustrichi-tykh-koho-poridniuie