» » Зустріч жінок у бібліокафе Сновської публічної бібліотеки

Зустріч жінок у бібліокафе Сновської публічної бібліотеки

Напередодні Міжнародного жіночого дня Сновська публічна бібліотека та  ГО «Спілка жінок Сновщини» (очільниця Олена Компанець), запросила своїх партнерів, творчих жінок, активних читачок до бібліокафе «У ній живе вся мудрість віковічна».

З вітальним словом до присутніх звернулися  секретар Сновської міської ради Наталія Самойлова, начальник відділу культури і туризму Наталія Добненко та начальник управління освіти міської ради Олена Коваленко.

З нагоди відзначення 150-річчя Лесі Українки бібліотекарі подарували присутнім поетичний акорд «Нескорена українська душа».

Директор публічної бібліотеки Ніна Мокросноп розповіла всім про надзвичайну жінку, нашу землячку-письменницю, журналістку, громадську діячку Лідію Вакуловську з нагоди 95-річчя з дня її народження.

Всіх зворушила «Пісня про маму» на слова місцевої поетеси Тамари Тонкопій, покладена на музику і виконана викладачем ДМШ ім. Н. Рахліна Ольгою Кривобороденко.

Творчу виставку об’єднання «Майстри Сновщини» представила Ольга Довбиш, а молода і талановита майстриня Анна Трохименко розповіла про своє захоплення – виготовлення ляльок і представила їх декілька для перегляду у супроводі відеопрезентації.

Веселинки, розміщені в інтернет-групі «Бібліотечний простір спілкування» під рубрикою «Веселий мікрофон: говорять діти», у виконанні чарівних ведучих Світлани Вітинник і Тетяни Козимір, чудові музичні виступи учнів ДМШ Михайла Клюзка (гітара) та Стрижак Поліни (баян), складання вітань від всіх присутніх надавали теплоти і святковості спілкуванню.

За інформацією Сновської публічної бібліотеки

(Фото відділу організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради)