» » Зустріч для активних жителів Сновщини “Громадськість для громади”

Зустріч для активних жителів Сновщини “Громадськість для громади”

Для громадських активістів, ініціативних груп та членів громадських організацій Сновщини відбулася зустріч «Громадськість для громади», яку провела відповідальна за даний напрямок  Програми DOBRE Наталія Висіканець.

Експерт докладно розповіла, як провести аналіз свого організаційного розвитку, знайти перспективи та потенціал, розробити план організаційного розвитку для громадської організації чи громадського об`єднання. Запросила реєструватися на літню школу у Чернігові, де пройде  навчання для громадських активістів, яке дасть змогу розібратись у тому, як раціонально використовувати наявні ресурси ГО та обрати напрямки роботи.

Наталія Висіканець розповіла з власного досвіду, як залучати громадськість до різних ініціатив. Вона наголосила на тому, що громадські активісти Сновщини і громадські організації з 1 липня можуть взяти участь у конкурсі проєктів місцевих ініціатив та отримати грант від програми DOBRE на реалізацію власного проєкту на суму до $3000.

Також експерт порадила кілька корисних сайтів, які доцільно використовувати у роботі та відповіла на запитання учасників зустрічі.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та зв`язків з громадськістю міської ради

Захід відбувається у рамках проєкту “Голос громади у місцевому самоврядуванні”, компоненту Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). У Чернігівській області виконавцем проєкту є громадська організація Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень в партнерстві з громадським об’єднанням “Спілка Ініціатив Чернігівщини”.