» » Зустрічі для активних мешканців “Громадськість для громади”

Зустрічі для активних мешканців “Громадськість для громади”

Запрошуємо жителів Сновської громади о 10-00 22 червня  на неформальну освітню зустріч для спільного обговорення актуальних питань життя громади, напрацювання ідей вирішення місцевих проблем, згуртування громади та залучення жителів до прийняття рішень в рамках Програми DOBRE.

Чекаємо представників громадських організацій, ініціативних груп, працівників освіти та культури, молодь, активних жителів, які прагнуть змінювати життя своєї громади.

У програмі зустрічі:

– Як громадській організацій або ініціативній групі провести аналіз свого організаційного розвитку, знайти перспективи та потенціал, розробити план організаційного розвитку.
– Можливості Чернігівської літньої школи громадянської активності – навчання для громадських активістів, яке дасть змогу розібратись у тому, як раціонально використовувати наявні ресурси ГО та обрати напрямки роботи.
– Проведення локального аналізу з визначення потреб та пріоритетів громади пошук теми власного проєкту
– Як взяти участь у конкурсі проєктів місцевих ініціатив та отримати грант від програми DOBRE на реалізацію власного проєкту або ідеї від програми

  • Дискусія “Що потрібно громадським активістам для успішного розвитку”.

Захід відбуватиметься офлайн, безкоштовно, кількість місць обмежена, реєстрація на захід обов’язкова. Саме після реєстрації на вказану Вами електронну скриньку Ви отримаєте детальну інформацію щодо зустрічі.

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/ak1euL1mw3iZEimP7

Контактна особа Наталія Висіканець, vysikanetsn@gmail.com, тел.:0952850539

Захід відбувається у рамках проєкту “Голос громади у місцевому самоврядуванні”, компоненту Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). У Чернігівській області виконавцем проєкту є громадська організація Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень в партнерстві з громадським об’єднанням “Спілка Ініціатив Чернігівщини”.