» » Зустрінемо Перемогу в чистій громаді!

Зустрінемо Перемогу в чистій громаді!

За доброю традицією в Україні у третю суботу квітня відзначається День довкілля. Працівники міської ради і її структурних підрозділів, а також жителі старостатів долучилися до цієї екологічної акції. Адже чисте довкілля – це наше з вами здоров’я.

Протягом місяця у громаді тривало прибирання парків, кладовищ, упорядкування сміттєзвалищ, обрізка дерев і чагарників після зимового періоду. Працівниками міської ради за ініціативи відділу благоустрою та господарського забезпечення було впорядковано та створено кілька клумб у місті, зокрема і патріотичну – у жовто-синіх кольорах клумбу на в’їзді в місто Сновськ. Висаджено квіти, десятки декоративних дерев і кущів, які безкоштовно надали благодійники, за що їм велика вдячність. Старости організовували роботу у своїх селах.

У вівторок працівники міської ради разом з міським головою Олександром Медведьовим вийшли на прибирання гідропарку. Частина його ще підтоплена, та роботи там і зараз зробили багато, щоб відпочиваючим було приємно пройтися впорядкованими доріжками. Було висаджено близько чотирьох десятків саджанців дерев та кущів.

Хоч ворог позбавив нас можливості повноцінно відпочивати і насолоджуватися природою, але перемога з кожним днем стає ближчою. І ми всі разом, кожен на своєму місці, впевнено продовжуємо боротьбу за вільне і здорове майбутнє нашої Батьківщини.

#Зустрінемо Перемогу в чистій громаді!

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв`язків з громадськістю