» » Звіт про роботу у Рогізківському старостинському окрузі у 2020 році

Звіт про роботу у Рогізківському старостинському окрузі у 2020 році

Станом на 1 січня 2021 року на території села Рогізки проживає 692 жителів , (жінок – 351, чоловіків  – 341) з них: діти шкільного віку -101, дошкільнята – 42, працездатного населення – 369 чоловіки, пенсіонери – 180 чоловік. Протягом 2020 року народилось 5 дітей, а померло — 9 чоловік.

На даний час на території села проживає 76 сімей з дітьми, з яких 17 багатодітних сімей, 28 неповних сімей, (25 де дітей виховує одна мати та 3 сім`ї, де дітей виховує один батько). Сім сімей перебувають на обліку, як сім`ї, які опинились у складних життєвих обставинах . Тому одним з важливіших напрямків нашої роботи це постійна робота з цими сім`ями, та з сім`ями, де виховуються неповнолітні діти.

На території села 270 дворів, в яких постійно проживає населення, та 217 пустих дворів.

Згідно з даними перепису худоби в селі Рогізки тримають 165 голів ВРХ, з них корів 153, що на 12 голів менше в порівнянні з

минулим роком, поголів’я свиней становить 108 голів (на 16 голів менше в порівняні з минулим роком). Поступово зменшується поголів’я коней і всього нараховується 20 голів, зате збільшуються кількість техніки в господарствах населення. В користуванні громадян які постійно проживають на території сільської ради знаходиться понад 912 га землі і з кожним роком ця цифра зростає.

На протязі 2020 року на прийом до старостату звернулось 456 громадян (враховуючи і повторні звернення), видано 658 довідок  та 69 довідок (додаток13), оформлено 24 довіреностей та вчинено 29 нотаріальних дій. Оформлено 193 вихідні документи . За 2020 рік проведено реєстрацію 26 громадян, а знято з реєстрації -14 чоловік. Складено 50 актів обстеження матеріально побутових умов проживання.

Оформлено компенсація на тверде паливо пільговим категоріям (станом на 01.01.2021 року на території села проживало 9 учасників ВВВ, 9 учасників АТО, 2 ліквідатори аварії на ЧАЕС, 4 медики пенсіонери, 7  вчителів пенсіонерів). На протязі 2020 року оформлено субсидію понад 80 громадянам .

На території села працюють 3 магазини, лікарська амбулаторія, школа, дитячий садок, відділення зв’язку, Будинок культури, чотири пункти прийому молока. В цілому більше 100 жителів села працює (це складає понад 33 % працездатного населення).

В 2020 році на території села за кошти об’єднаної територіальної громади проведено освітлення частково вулиці Шевченка.

У приміщенні сільської лікарської амбулаторії за кошти депутата обласної ради Божок Г. Н. проведено ремонт стелі в коридорі амбулаторії та за кошти депутата Сновської міської ради Самусенко О.П. замінено вхідні двері.

За рахунок спонсорської допомоги обласного депутата Божок Г.Н. та керівництва СТОВ «Щорссільгоспсервіс» надані новорічні подарунки для дітей нашого села (всього було виділено 166 подарункових наборів), Проводився благоустрій території населеного пункту. Впорядковано одне сміттєзвалище.

На протязі 2020 вирішено питанням підключення компанією «СМАРТКОМ» Інтернету до 95 будинків жителів села.

Багато на сьогодні у нас проблемних питань. Питання доріг залишається як завжди гострим. Було б дуже добре закінчити капітальний ремонт дороги з твердим покриттям по вулиця Шевченка. В 2021 році плануємо продовжувати роботи з висипки грунтових доріг, провести освітлення по вулицях Литвинова, Лісова, Стрілецька

Тримати на контролі питання впорядкування території населеного пункту та сміттєзвалищ.

Упорядкувати кладовище на трасі та по вулиці Лісова, встановити нову огорожу.

Потребують негайного ремонту сходи на другий поверх до бібліотеки та фойє в приміщенні будинку культури. Невідкладно потрібно полагодити розподільчий щит у будинку культури.

Одна з гострих проблем це спилювання аварійних дерев.